Fındık Suyu Bahçesi

Fındık Suyu Bahçesi

  • 05332813949
  • info@hunkarsuyu.com
  • 0.0

İşletme toplam 0 yorum almış, Bu ay toplam 28 kez ziyaret edilmiştir.

Açıklama

Fındık Suyu Bahçesi Hakkında

Tarihi 1892 öncesine dayanan, geçmişi, mimarisi ve doğal güzellikleri ile insanı adeta büyüleyen bir mekânda harikulade bir kır düğününe sahip olmak ister misiniz? O halde sizi Fındık Suyu Bahçesi’ne bekliyoruz. 19. Yüzyılda Sultan II. Abdülhamid döneminde manastırdan “av köşküne” dönüştürülen mekanımız, Atatürk de dâhil önemli pek çok değerli insanın uğrak yeri olmuş, günümüzde de en özel anlarınıza ev sahipliği yapmaya devam ediyor.

Davet Alanları

Hünkar Suyu Kasrının içerisinde yer alan orman manzaralı davet alanımızda, yemekli düzende 700 kişiyi rahatlıkla ağırlayabiliyoruz. Aynı zamanda mekanımızda çatısı ahşap ve tüm duvarları camdan pencereler ile oluşturulmuş kapalı bir kış bahçemiz de bulunuyor. 100-150 kişilik kapasiteye sahip bu alanımızı butik bir düğün ya da after party için de değerlendirebilirsiniz.

Dekorasyon

Mistik havası ve otantik görünüşü ile insanı oldukça etkileyen kır bahçemizde, şık bir görünüm elde etmeyi amaçlıyoruz. Oturma düzenini ahşap ve uzun dikdörtgen masalar ile oluşturuyor, tiffany sandalyelerimizle de bu düzeni tamamlıyoruz. Masa üstünde cam vazolar, beyaz güller ve mumlara yer veriyor, dekorasyonda beyaz tüller, sarkıt ışıklardan yararlanıyoruz. Nikahı ahşap bir masada gerçekleştiriyor, çardağı yeşil bitkilerle süslüyoruz.

Hizmetler

Sarıyer kır düğün mekanları arasında bizi tercih eden çiftlerimiz için profesyonel fotoğraf ekibimizle dış çekim gerçekleştiriyoruz. Mekanımızı ruhuna yaraşır şekilde tasarlıyor, dilerseniz dışarıdan bir destekle de gerekli düzenleme ve süslemeler yapabiliyoruz. Çiftlerimize düğün öncesinde hazırlık odası tahsis ediyor, canlı müzik ve sahne hizmetleri sağlıyoruz. Sürpriz hava koşulları için önlem almayı da unutmuyoruz.

Yemyeşil ağaçlarla çevrili bahçemiz, tarihi ve doğallığıyla büyüleyen atmosferimiz eşliğinde harika bir kır düğünü ile dünya evine girmek istiyorsanız, sizi bahçemizde ağırlamaktan memnuniyet duyacağız. Mekanımızı gezmek ve hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için sayfa üzerindeki iletişim bilgilerini kullanarak bize rahatlıkla ulaşabilir, Hünkar Suyu Kasrı düğün fiyatları’nı öğrenmek için yandaki formu doldurabilirsiniz.

Fındık Suyu Bahçesi Sıkça Sorulan Sorular

Fındık Suyu Bahçesi düğün fiyatları ne kadar?

Fındık Suyu Bahçesi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 750 - 1.000 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.Fındık Suyu Bahçesi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 750 - 1.000 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.

Fındık Suyu Bahçesi kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Fındık Suyu Bahçesi 30 kişiden 750 kişiye kadar yemekli hizmet, 30 kişiden 750 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Fındık Suyu Bahçesi düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Fındık Suyu Bahçesi düğününüz için vale hizmeti, catering firması getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Fındık Suyu Bahçesi düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Fındık Suyu Bahçesi düğün dışında parti, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü, davet ve resepsiyon, doğum günü, piknik, nişan, bayi toplantısı, baby shower, kurumsal etkinlikler, kına ve açılışlar hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

250-500

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:30

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel, Vegan, Vejetaryen

  • Sezon AralığıSezon AralığıTüm Sezon Açık
  • Kapasite SayısıKapasite 750 kişi
  • OtoparkOtopark VAR
  • Alkol ServisiAlkol ServisiYOK

Genel Özellikler

Min Yemekli Fiyat (H.İçi)
750-1000 TL
Min Yemekli Fiyat (H.Sonu)
750-1000 TL
Min. Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (H.İçi)
150000-500000 TL
Davet Alanları
Açık Alan,Kapalı Alan
Mekan Manzara
Bahçe Manzaralı,Orman Manzaralı,Tarihi Yapı Manzaralı

Mekan Kapasite

Min Yemekli Fiyat (H.İçi)
750-1000 TL
Konaklama Kapasite
Konaklama Bulunmuyor!
Açık Hava Kapasite
Açık Hava Kapasite Bulunmuyor!
Kokteyl Kapasite
750 Kişi.
Kapalı Alan Kapasite
Kapalı Alan Bulunmuyor!
Otopark Araç Kapasite
100 Araç.

Diğer Bilgiler

Servis Bitiş Saati
00:00
Müzik Bitiş Saati
00:00
Diğer Hizmet Türleri

Aylık Ziyaret

Yorumlar

Yorum Yazın
0.0
Değerlendirme
İşletme Kalite
0.0
Çevre & Ambiyans
0.0
Servis & Hizmet
0.0
Fiyat Ortalaması
0.0
    İşletme için henüz yorum yapılmamış.