Dalyan Club

Dalyan Club

  • 05397228771
  • info@dalyanclub.com
  • 0.0

İşletme toplam 0 yorum almış, Bu ay toplam 26 kez ziyaret edilmiştir.

Açıklama

Dalyan Club Hakkında

İstanbul’un sevilen, renkli semtlerinden Fenerbahçe’de düğün ve farklı içeriklere sahip davetleri gerçekleştirmek üzere konuklarımıza mekanımızın kapılarını açıyoruz. Dalyan Club şehir merkezinde olmasına karşın oldukça sakin, ağaçlarla çevrili yemyeşil bir alanda özel günlerinizi keyifli bir şekilde geçirme imkanı sağlıyor. Uzun zamandır sektörde varlık gösteren bir işletme olarak çiftlerimizin bünyemizde görmek istediği hizmetleri çok iyi biliyor, hazırlıklarımızı buna göre şekillendiriyoruz.

Davet Alanları

●Dalyan Garden : Bahçemiz ziyafet düzeninde 400 kişi ağırlanabilecek genişliği, kokteyl konseptinde 500 kişiye kadar uygunluk gösteriyor.
●Tarihi Bahçe: Tarihi yapısıyla dikkat çeken bahçemizde yemekli düzende 170 kişiye kadar, kokteyl düzende ise 200 kişiye kadar misafirlerimizi ağırlayabiliyoruz.
●After party alanımızı düğün sonrası etkinliklerinizde tercih edebilirsiniz.

Dekorasyon

Beyazın zarifliği ve saflığını ön plana çıkararak hazırladığımız klasik tarzdaki dekorasyonumuzun ana hatlarında beyaz tiffany sandalye modellerimiz ve beyaz örtülerin serildiği yuvarlak masalarımız oluşturuyor. Masalarımız numaratör, beyaz çiçekler, peçetelikler gibi minimal ürünlerle süsleniyor. Alanımızın girişinde ahşap karşılama tabelaları ve beyaz perdelerle hazırlanan gelin yolu düzenlememiz bulunuyor. Ağaçların arasına astığımız beyaz ya da renkli top şeklindeki lambalarımız, sade dizaynımızla örtüşen aksesuarlar.

Hizmetler

Fenerbahçe Dalyan Club’ta düğününüze keyif katacak 4 çeşit yemekten oluşan enfes menülerimizin yanında bir de hoş geldiniz kokteyliyle güzel bir karşılama yapıyoruz. İşletmemizin anlaşmalı olduğu firmalar tarafından fotoğraf ve video çekimleriniz gerçekleştiriliyor. Gününüzü daha eğlenceli hale getirebilmek için profesyonel müzisyenlerle iş birliği yapıyoruz. Çiftlerimizin hazırlıklarını sonlandırabileceği, dinlenmek için kullanabileceği gelin odamız mevcut.

Tarihi alanı ve bahçesiyle beğeni toplayan ve dikkat çeken işletmemiz çiftlerimizin hayalindeki düğünü gerçeğe dönüştürebilecek tüm niteliklere sahip. Dalyan Club, tüm hava koşullarına uygun birden fazla davet alanından sunum konseptlerine kadar sağladığı tüm hizmetlerin kalitesiyle çiftleri ve konuklarını tatmin etmeyi başarıyor. Dalyan Club düğün fiyatı, açık adresi, hizmetleri gibi konularda detaylı bilgi almak için telefon numarası veya e-mail adresimiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Dalyan Club Sıkça Sorulan Sorular

Dalyan Club düğün fiyatları ne kadar?

Dalyan Club düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 2.000 – 3.000 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 2.000 – 3.000 TL aralığından başlamaktadır.Dalyan Club düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 2.000 – 3.000 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 2.000 – 3.000 TL aralığından başlamaktadır.

Dalyan Club kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Dalyan Club 120 kişiden 500 kişiye kadar yemekli hizmet, 150 kişiden 550 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Dalyan Club düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Dalyan Club düğününüz için yemek servisi, işık, ses ve sahne hizmeti, organizasyon sorumlusu, menüde değişiklik, hazırlık odası ve menü tadımı sunmaktadır.

Dalyan Club düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Dalyan Club düğün dışında sünnet düğünü, parti, nişan, baby shower, kına, kurumsal etkinlikler, açılışlar, doğum günü, mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon, piknik ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

100-150

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Evet

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel, Kosher, Vegan, Vejetaryen

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

  • Sezon AralığıSezon AralığıTüm Sezon Açık
  • Kapasite SayısıKapasite 550 kişi
  • OtoparkOtopark VAR
  • Alkol ServisiAlkol ServisiYOK

Genel Özellikler

Min Yemekli Fiyat (H.İçi)
1500-5000 TL
Min Yemekli Fiyat (H.Sonu)
1500-5000 TL
Min. Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (H.İçi)
150000-500000 TL
Davet Alanları
Açık Alan,Kapalı Alan
Mekan Manzara
Panaromik Manzaralı,Tarihi Yapı Manzaralı

Mekan Kapasite

Min Yemekli Fiyat (H.İçi)
1500-5000 TL
Konaklama Kapasite
Konaklama Bulunmuyor!
Açık Hava Kapasite
Açık Hava Kapasite Bulunmuyor!
Kokteyl Kapasite
550 Kişi.
Kapalı Alan Kapasite
Kapalı Alan Bulunmuyor!
Otopark Araç Kapasite
50 Araç.

Diğer Bilgiler

Servis Bitiş Saati
00:00
Müzik Bitiş Saati
00:00
Diğer Hizmet Türleri

Aylık Ziyaret

Yorumlar

Yorum Yazın
0.0
Değerlendirme
İşletme Kalite
0.0
Çevre & Ambiyans
0.0
Servis & Hizmet
0.0
Fiyat Ortalaması
0.0
    İşletme için henüz yorum yapılmamış.